VZ mladšího a staršího žactva

7.1.2018. Kategorie: Závody

Dobrý den,


vítám všechny v Novém roce 2018 a přeji hodně zdraví, radosti z pohybusamozřejmě sportovních úspěchů.


Začíná nám halová sezona a v ní několik závodů s vyvrcholením - Přeborem Prahy mladšího žactva.


Většina z Vás ví, že do přihlášky na přebory se stahují z databáze "halové výkony roku 2018."


Výkony máte možnost získat na několika veřejných halových závodech, které vám v příloze zasílám.  Kdo nebude mít žádné dosažené výkony, je malá pravděpodobnost se dostat na Přebory. Závody ve Stromovce či na Strahově s Vámi vždy absolvuje některý z trenérů,  dále je zde nabídka závodů v Českém Brodě v tunelu, tam  s Vámi pojedou rodiče.


Na halových veřejných závodech si budete mít možnost vyzkoušet různé disciplíny a na základě úspěšnosti a výkonů pak společně vybereme  co by bylo nejvhodnější na přeborech jít.

První závody s mladším žactvem bude absolvovat Karolína, od které Vám přeposílám nabídku společné cesty. (modrým písmem)Zájemci si mohou v pondělí 8.1.2018 u mě vyzvednout omluvenky do školy. Závody  jsou místo tréninku a účast všech je žádoucí. Staršímu žactvu pokyny již rozeslala Eva.


- zasílám pokyny k hromadnému odjezdu do Stromovky 10.01.2018


Šestajovice ZA STODOLAMI    12:37  bus č.303  (děti z Újezda ,Klánovic nevystupují!!!sejdeme se v autobuse:-))

Černý most  výstup z autobusu!!! 12:55-13:05

Do metra půjdeme až společně. Prosím aby děti  čekaly před vstupem do metra!!

Hradčanská nástupiště bus č.131 cca 13:50-14:12...


V hale budeme mít stanoviště jako vždy v rohu u vchodu na WC. 

s pozdravem Karolina Hanáková - můj tel.776201029


Nezapomenout čisté tretry s krátkými hřeby, oddílové oblečení!!malou sváču a pití:-),bojovnost a dobrou náladu:-). Kdo nemá vhodný oddílový drez, může si zakoupit v pondělí 8.1.2018 po tréninku.

Startovné činí 80,- Kč za disciplínu. Přihlašovat je nutné na místě u okénka vyplněním kartiček, kde si každý z Vás toho 10.1.2018 vypíše na jeden lísteček 60 m a na druhý 150 m.


Kdo jede sám (ne s Karolínou), musí se přihlásit nejpozději 45 minut před začátkem své disciplíny. Nahlásit se na závodech Karolíně samozřejmě musí každý z Vás - jsme kolektiv.


Případné další info zodpovíme v pondělí na tréninku.


Hezký den všem přeje


Zuzana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!