Info pro starší žactvo

8.1.2018. Kategorie: Závody

Dobrý den,

tak vás vítám v Novém roce:-).......hlavně zdraví, trošku štěstí, lásku a spoustu sportovních úspěchů samozřejmě:-)..............


V záložce Akce najdete seznam halových závodů, lehce jsem byla v šoku, když jsem se dozvěděla, že před přeborem Prahy jsou pouze jedny veřejné závody ve Stromovce a to příští středu 10.1.2018.

V příloze taky najdete propozice 2. OLYMCUP ŽACTVA a také kartičku, kterou si můžete předvyplnit, ať nemusíte řešit na místě v těch frontách. Je to jediná možnost, kde si zajistit čas nebo výkon, který bude rozhodující pro přebory..........vzhledem k tomu, že na veřejkách nejsou všechny disciplíny, tak doufám, že vezmou výkony z loňského roku.........zatím je to v řešení a budu o všem informovat:-).....

Ve Stromovce budu a je důležité, aby všichni dorazili.......startovné se platí 80,-kč/start, nejpozději 45 min před začátkem disciplíny, tak prosím myslete na to, že tam s námi bude i mladší žactvo, takže spousta dětiček, ať máte nějakého fóra odevzdat - zaplatit:-)

oblečení do haly, hlavně oddílový dres, tretry....

V pondělí ještě proberu na tréninku, snad jsem na nic nezapomněla, kdyby něco jsem na tel: 728 919 114

krásný den

Eva

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!