Vrchol podzimní krosové sezóny

30.10.2018. Kategorie: Závody

Dobrý den všem,

čeká nás vyvrcholení podzimní sezony v přespolním běhu a to formou absolvování dvou závodů, které berte pro děti jako povinné. Bohužel organizátoři se nedomluvili a oba závody dali v jeden víkend - naštěstí jeden v sobotu a druhý v neděli.Bude to náročný víkend, ale určitě to společnými silami zvládneme.


O nedělním závodu 11.11.2018 jsem již spolu hovořili - je jím Velká Kunratická. Většina z Vás se přihlásila dle mých pokynů elektronicky, kdo to neudělal, nemá šanci běžet, organizátoři na letošek neumožňují dohlášení na místě. Vše ohledně tratí, časového pořadu, seznamu přihlášení  najdete na 

www.velkakunraticka.cz

Samozřejmě na závody si nezapomeňte vzít tretry s delšími hřeby a oddílové triko, pod které doporučuji navléknout funkční triko s dlouhým rukávem a dlouhé elasťáky.

(otužilci 3/4 legíny). Na závodech bude přítomna trenérka Jana Teplá, v případě  potřeby jí kontaktujte na telefon: 603 964 926.


Druhým velkým závodem je v sobotu 10.11.2018 přebor Prahy v krosu. Tento závod je  zařazen do Pražského poháru běžeckých nadějí. ale především je pro ročníky narození 2006 a starší přeborem Prahy. A nyní prosím se soustřeďte na  pokyny k přihlašování.


Ročníky 2007  a   mladší se hlásí sami přes pokyny uveřejněné v propozicích:


http://www.bezeckenadeje.cz/event/podzimni-beh-olympu-13-rocnik/


Ročníky narození 2006 a starší přihlašuji já sama přes stránky atletiky, kam mám přístup přes heslo jen já.  Běžíte v rámci přeboru Prahy, ale nebojte se, jste automaticky zařazeni i do Pražského poháru běžeckých nadějí.


Proto tedy ročníky nar. 2006 a starší mi potvrdí účast nejpozději do 4.11.2018 na můj mail,. Napíšete mi i v případě, že  se z vážného důvodu nemůžete  zúčastnit.


Na tyto sobotní závody Vám nabízí trenér Tomáš Jirsa společnou cestu prostřednictvím vlaku jedoucím z Klánovic přes Běchovice, Dolní Počernice na

Masarykovo náměstí, odkud byste poté pokračovali MHD. Na konec zprávy Vám přikládám  zprávu od Tomáše týkající se dopravy.


Na tyto závody rovněž kromě botasek, treter je třeba mít oddílové triko, pod které doporučuji navléknout funkční triko s dlouhým rukávem a dlouhé elasťáky. (otužilci 3/4 legíny). . Na závodech kromě Tomáše Jirsy bude i Jana Teplá. Plánuji, že se pojedu na Vás podívat i já. Takže přihlašování je předem a startovné uhradíte při vyzvedávání startovního čísla v závodní kanceláři. Je zde nutné být nejpozději 45 minut před startem Vaší kategorie..


Bude-li Vám něco nejasné, neváhejte mi napsat, ráda vše zodpovím


info od Toma:


Dobrý den, 

na závody se pojede vlakem z Klánovic, sraz v 9 na nádraží, odjezd v 9:09. Jedeme na zastávku Goetheho kde budeme v 10:03 odkud je to jen kousek na stadión. Děti budou mít dostatek času se prezentovat, zaplatit startovné a vyzvednout si číslo  a rozcvičit.

Kdo chce jet společně dejte mi prosím vědět na mail (tomas.jirsa123@gmail.com(mailto:tomas.jirsa123@gmail.com)) či pomoci SMS (737321220). Na toto číslo se taky prosím omlouvejte pokud nemůžete dorazit. Je možnost se připojit i v průběhu cesty, v tom případě mi prosím dejte vědět.


S pozdravem, 

Tomáš Jirsa

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!