Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Běžecký víkend v Českém Brodě a v Klánovicích

7.11.2018. Kategorie: Závody

V neděli 21. 10. proběhly dva závody, kterých se děti mohly zúčastnit. Dopoledne v rámci Klánovického půlmaratonu mohly děti změřit síly na kilometrové trati nebo odpoledne na tratích 1300 m či 1650 m dle věkové kategorie na tradičním závodě „Běh republiky Československé“ pořádaném v českobrodském parku v okolí Pivovarského rybníka.

S tratí 1000 m v Klánovickém lese se nejlépe poprala Majda Teplá a Honza Machalický, kteří svou kategorii vyhráli. Ani ostatní jako Štěpán Schmidt, Ondra Sikač, Denda Morávková a Marťa Stejskalová nezůstali v pozadí a úspěšně reprezentovali náš oddíl, za což všem děkujeme.

Za zmínku jistě stojí výkon Kuby Krejčíře, který trať 10 km zdolal za pouhých 41:41 minut! Patří mu velká gratulace.

Na tratích okolo Pivovarského rybníka byla nejúspěšnější Eliška Drábová pronásledovaná Majdou Teplou a Lukáš Jelen, kteří své rozběhy vyhráli. Krásně oddíl reprezentoval i Honza Škarda, který vybojoval bronzovou příčku, Míra Pláteník a Jáchym Burian. Pěkná práce!

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!