Velká Kunratické 2018

14.11.2018. Kategorie: Závody

V neděli 11. listopadu na svatého Martina se konal 85. ročník Velké Kunratické. Na trati tradičního závodu se z našeho oddílu představilo více jak 20 dětí.

 Nejprve se na start starších žákyň postavila Anežka, která svou trať 1330 m zvládla v čase 7:13 min, o chvíli později na start starších žáků Martin, který trať 1900 m zdolal v čase 10:32 min.

 o desáté hodině odstartovali naši kluci ročníků 2007-2005. Trať 840 m dokončil nejrychleji Honza Š. v čase 3:12 min, ale i Honza M., Pepík a Adam se s tratí zdárně poprali a nechali za sebou mnoho z více jak 200 soupeřů. Z děvčat ročníků 2007-2005 si se stejnou tratí nejlépe poradila Eliška D. v čase 3:14 min, a Majda v čase 3:21 min. Kačka s Aničkou, Kájou S. a Kájou N. podaly vyrovnaný výkon, když se časem vtěsnaly do tří setin minuty. Opět i Terka, Eliška H., Kiki a Lucka, které sbírají první zkušenosti v závodech, za sebou nechaly dost soupeřek z celkového počtu 220 startujících, což se počítá!

 

V kategorii kluků ročníků 2010-2008 nenašel přemožitele Lukáš, který si na trati 630 m doběhl v čase 1:55 min pro vítězství. Patří mu obrovská gratulace!!

V tomtéž závodě se krásně prezentovali i kluci z přípravky Honza a Matyáš. Na stejné trati posléze změřily síly Marťa s Julčou, které se ve startovním poli 227 zúčastněných rozhodně neztratily.

 

komletní výsledky najdete tady:

http://www.velkakunraticka.cz/vysledky/2018/183


Doufám, že si děti ze závodů odnesly jen samé pozitivní pocity a zážitky, a již se těší na příští ročník.

 

Děkujeme za pěkné reprezentování našeho oddílu!

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!