Aktuálně 20.11.2019

20.11.2018. Kategorie: Oddíl

Dobrý den všem,


máme před sebou jedny z posledních krosových závodů, které se započítávají do újezdského poháru. Propozice najdete na:


http://sose.cz/images/propozice/Propozice_PBL_2018.pdf


na závodech bude přítomen trenér středečních výběhů Martin Hanuška. S dotazy atd. se obracejte přímo na něj.


Příští víkend 1.12.2018 nás čekají halové závody ve Stromovce, které jsou určeny pro starší žactvo roč. 2003-2004 a mladší žactvo roč. 2005-2006.

Ročníkům 2007, 2008 není  start dovolen.

mladší žactvo závodí v disciplínách: 60m, 150m, 300m, 1000m(chlapci), 600m (dívky), 60m přek.

a starší žactvo : 60, 150m, 300m, 800m, 60m přek., výška, dálka, koule


přihlašuje se až na místě, . Na závodech bude nejprve Jana Teplá, střídat jí bude Michal Augusta. Ve výběru disciplín Vám ráda poradím. Doporučuji si vybrat 2 disciplíny. Každý bude mít kromě čistých tenisek i čisté tretry s krátkými hřeby a oddílový drez.  Propozice najdete na:


http://online.atletika.cz/administrace/Proposition/GetPdfProposition/36493


v neděli 2.12.2018 pro zájemce zasílám propozice na přespolní běh rovněž zařazený do  újezdského poháru. Propozice jsou na:


http://www.hsh.cz/beh/


Opět připomínám, že mi dosud nedodali platnou lékařskou prohlídku:


Bureš Jáchym

Cubínková Pavlína

Dudková Barbora

Hadrbolcová Kristýna

Krejčíř Jakub

Kudrnovský Martin

Malátová Magdaléna

Procházková Patricie

Krejdlová Aneta


žádám Vás o doručení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dále bych ráda upozornila, že v tomto období je nutné nosit na tréninky vhodné oblečení t. j. slabou čepici,. slabé prstové rukavice, funkčn mikinu, dlouhé legíny či jiné vhodné běžecké kalhoty, běžeckou bundu (ne péřovou),  vysoké ponožky či podkolenky, dvojí obuv (bývají kombinované tréninky venek+tělocvična. V tělocvičně musí být obuv čistá..


rovněž upozorňuji, že všechny akt,. informace najdete na našich stránkách www.atletikaujezd.cz(http://www.atletikaujezd.cz/)


zde například můžete najít v záložce videa video z našeho běhu Sova 2018, které vytvořil trenér Dan.  Dále zde máte fotografie ze závodů, tréninků a propozice na následující závody.


zájemci o běžecké kvalitní mikiny z funkčního materiálu  v oddílových barvách je možno zakoupit za cenu 1.300,- Kč vždy v pondělí a čtvrtek po tréninku. K dispozici jsou i ostatní dresy.


hezký den všem přeje

Zuzana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!