Přebory Prahy mladšího žactva

12.6.2019. Kategorie: Závody

Přebory Prahy mladšího žactva

Máme za sebou Přebory, které musíme označit jako úspěšné. Všem účastníkům gratuluji ke krásným výkonům.

Všichni tři kluci na 60 m se dostali do finále A nebo C. Štěpán pak ve finále A výkonem 8.70 obsadil krásné 5. místo. Aničce finále na stejné trati uteklo pouze o jedno místo.  Do finále C se v pondělí pobojovala i Kačka na 60 m př.

Největší radost nám udělal Adam Ondriáš, který vybojoval na trati 300 m časem 42.25 druhé místo a v dálce výkonem 4.90 místo třetí a Honza Machalický, který druhé místo vybojoval časem 2:27.10 na trati 800 m. Gratulujeme.

Velké díky patří Kačce, Lucce a samozřejmě jejich rodičům, kteří byly ochotni přijet v neděli pouze na štafetu, kterou bychom bez nich nepostavili. Děkuji i rodičům, co vypomohli s odvozem všech zase zpátky domů a především paní Ondriášové, která se ujala doprovodu na pondělní část přeborů.

Zjistili jsme sice nedostatky na předávkách při štafetách, ale alespoň víme, na čem pracovat a tím pádem, kde se zlepšovat!

Jana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!