MČR v přespolním běhu

4.4.2019. Kategorie: Závody

MČR v přespolním běhu

V sobotu 30. 3. 2019 se zástupci našeho oddílu představili na Mistrovství ČR v přespolním běhu v Mladé Boleslavi. Na mladší žactvo čekala trať 2000 m a na starší žactvo 3000 m.

Nejprve se na trať vydaly mladší žákyně. Když dva kilometrové okruhy zdárně zdolaly Míša i Kája, na start stejné tratě se postavili Honza a Vojta. Nejlépe tuto trať zvládl Honza, který ji dokončil v krásném čase 7:39.

Po slavnostním zahájení se statečně se svou tratí poprali starší žákyně a žáci. Podle očekávání si nejlepší výsledek vybojoval Kuba, který skončil časem 10:09 na úžasném šestém místě!

Všichni zúčastnění předvedli kvalitní výkony a jen potvrdili, že mohou soupeřit i s těmi nejlepšími v naší republice. Všem patří poděkování za kvalitní reprezentaci našeho oddílu.

Jana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!