Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Aktuálně 7.1.2019

7.1.2019. Kategorie: Oddíl

Dobrý den,


nejprve bych chtěla všem popřát úspěšné vykročení do roku 2019, hodně pohody

a hlavně zdraví.


A nyní už povinnosti:-)


Začíná nám halová sezona, která bude vrcholit v únoru Přeborem Prahy jednotlivců v hale. Jak naši zkušení závodníci již ví z předešlých let, kdo nechodí na veřejné závody na dráze, které přeboru předcházejí a je jich opravdu letos málo, nemáte šanci si nikde založit výkon, který je pro Vás vstupenkou na přebory. Vzhledem k tomu, že je vždy převis přihlášených závodníků, jste pak rozčarováni z toho, že Vás nevzali, i když umíte lépe než ty, které vzali.....ale  nemáte založený na veřejných závodech výkon... tak smůla.


Halová sezona se týká pro letošní rok těchto ročníků


starší žactvo: 2004, 2005

mladší žactvo: 2006, 2007

ročník 2008 v halové sezoně nesoutěží, ten dostane slovo až v soutěži družstev na jaře.


První závody máme již  teď ve středu 9.1.2019. Zde  půjdou bez rozdílu všichni roč. 2004 - 2007 povinně 150 metrů, jelikož na žádných jiných veřejkách se tato disciplína neběží!!!!!!!!!!!!!


Chlapci si k této stopadesátce zvolí vzhledem k časovému pořadu  800 m.


Dívky vzhledem k časovému pořadu si zvolí buď 800 m (vražedná kombinace málo času před stopadesátkou), nebo starší žákyně si k stopadesátce mohou dát dálku a Eva Novotná kouli. Mladší žákyně nemají dálku tak ke stopadesátce  mají opravdu jen možnost buďto tuto osmistovku nebo šedesátku.


Na závodech bude přítomen s Vámi trenér Michal Augusta a Martin Hanuška. Přihlašujete se sami jako vždy u okénka v hale PSK Olymp Praha ve Stromovce.

Propozice přiloženy. Všichni budou mít  čisté tretry s krátkými hřeby a oddílový drez.  Místo srazu našich borců je jako vždy v prostoru u doskočiště na dálku...(vně oválu)


Ročníky 2008 a 2003 ve středu 9.1.2019 trénink nemají.


Závody jsou pro ročníky 2004 až 2007 místo tréninku tudíž povinné. Kdo potřebuje omluvenku do školy, dám v pondělí na tréninku.


S případnými dotazy se obracejte na Michala.


V případě, že někdo z rodičů nabízí  možnost společné cesty na závody, dejte mi vědět do neděle 6.1.2019 já pak nabídnu ostatním jaké možnosti nabízíte.


Upozorňuji, že stále mi chybí lékařské prohlídky od:


Cubínková Pavlína

Dudková Barbora

Hadrbolcová Kristýna

Krejčíř Jakub

Malátová Magdaléna

Procházková Patricie

Krejdlová Aneta


poslední termín na dodání je 25.1.2019!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ještě zasílám v příloze výsledky vánočního víceboje ve Stromovce -  někteří  moc pěkné. Z našich mlaďochů super výsledkem Nikča Plachá a Honza Machalický, ze starších super Eliška  a mladší holky také pěkné...no pochvala všem. Jestli má někdo fotky, pošlete mi prosím na mail, ať mohu dát na stránky. Jinak konkrétní časy a výkony najdete na www.atletika.cz


děkuji a přeji hezký den  všem


Zuzana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!