Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Aktuálně 31.5.

31.5.2019. Kategorie: Oddíl

Dobrý den všem,

vím, už se opakuji, ale znovu  chci moc chválit za skvělé výkony a bojovnost, kterou jste předvedli v úterý na Julisce. Nejdříve počasí vypadalo,. že závod se ani neuskuteční, ale úderem šestnácté hodiny se najednou vyčasilo, naprosté bezvětří a ideální počasí na především běžecké disciplíny.


Velkou ztrátou pro toto kolo bylo nenastoupení Elišky B., kterou skolila viróza a rovněž Emči z důvodu zlomeného prstu na ruce. Ale i tak se splnil můj cíl, který jsem si vytyčila to,  že kluci se posunuli z pátého na čtvrté místo ve skupině.


Ale  výkony a osobáky které jste předvedli - to bylo neuvěřitelné. Chválit jednoho po druhém, to by bylo nadlouho, ale celému našemu teamu největší radost udělal Kuba Krejčíř, který běžel trojku  sólo běh a výsledkem byl osobák po třech měsících o téměř 20 sekund a čas 9:43, kterým se dostal do republikových tabulek na druhé místo (první je před ním o 1 sekundu).

Velkou bojovnost na trojce předvedl i Honzík Š a Adam. Osmistovky - jedna báseň, úžasný osobák Majdy T, Alexe a skvělý výkon Honzy H., Elišky D., dálka u všech super, výška také pěkná, krátké běhy fajn, skvělá třístovka Martina K., bezva body od Evči za vrhy, no pohádka.

A jak dál?


Máme před sebou vyvrcholení .- přebory Prahy na dráze, Budou na stadionu Děkanka a to ve čtvrtek 13.6 a pátek 14.6.  V příloze zasílám propozice,

pp_starsiho_zactva_Dekanka.pdf

Budu přihlašovat hned z kraje příštího týdne, proto nejpozději do pondělí 3.6. prosím o Váš návrh disciplín, doladím s Vámi  váš  výběr v pondělí na tréninku.  Kdo tu nebude, prosím o nahlášení také do pondělí. Každý může jít 3 disciplíny plus štafetu. Některé jsem z Vás vytipovala na stýpla (1500 m přek.), budete mít trénink vy vybraní příští týden patrně na Dukle s Martinem Olšanem zatím je v plánu čtvrtek kolem 18:00 hod, pošlu pak mail.

Na přeborech s Vámi budu já, v sobotu pak odlétám na týden do zahraničí, tak doufám, že mi uděláte radost před nástupem na dovolenou.

Rovněž Vás čeká III.kolo MPD na Strahově a to ve středu 19.6.2019.

Před svoji dovolenou Vás přihlásím, na závodech s Vámi bude Tomáš. V příloze zasílám propozice

MPD_3.pdf

prosím, abyste mi rovněž teď do  pondělí 3.6.2019 řekli svá přání, já s Vámi doladím.


Přeji všem krásný den, venku je krásně, už se těším na dnešní trénink s Vámi.


Zuzana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!