Český Brod a Klánovice

21.10.2019. Kategorie: Závody

V neděli 20.10.2019 se konaly další závody do Újezdského poháru, Běh republiky Československé v Českém Brodě. Na tomto závodě reprezentovala náš oddíl pouze Majda Teplá, která s přehledem svou kategorii vyhrála.

Zároveň se v Klánovicích závodilo v dětských kategoriích v rámci 1/2 maratonu, kde náš oddíl na kilometrové trati reprezentoval Honza Machalický, Marťa Stejskalová a Linda Michlová. Na trať dlouhou 10 km nastoupil Kuba Krejčíř. Honza svou kategorii v pohodě vyhrál a holky skončily v první půlce startovního pole. Kuba dokončil svou trať v neuvěřitelném čase 37:51 a obsadil celkové 3. místo! V kategorii do 30 let to znamenalo vítězství.

Všem patří velká gratulace a pochvala za krásné reprezentování oddílu.

......pár fotek už brzo v Galerii

Doufám, že 3.11.2019 se sejdeme v hojnějším počtu na Motolských jamkách.

Jana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!