Aktuálně 27.8.2019

27.8.2019. Kategorie: Oddíl

Dobrý den všem,


prázdniny nám utekly jak voda a nás čeká ta příjemná dřina - atletika :-)

Doufám, že jste všichni nabití energií a již se těšíte do našeho kolektivu.

Tak nejprve pár informací, pokusím se shrnout v bodech:

1. Začínáme v pondělí 2.9.2019 - už se na Vás těším!

2. Členské příspěvky na školní rok 2019/2020 je nezměněny t. j. 4.000,- Kč. Vybírám já a Bára do 20.9.2019 hotově.vždy v pondělí a čtvrtek.

3. Komu končí /končila lékařská prohlídka (jsou to myslím všichni kromě dvou), urychleně si vyřiďte, tady zasílám seznam s datem, kdy  mi  byla dodána poslední Vaše lékařská prohlídka. Rovněž zasílám formulář na prohlídku.

lékařské_prohlídky.pdf

Žádost_o_posouzení_zdravotní_způsobilosti_k_TV_a_sportu.pdf

4. Kdo potřebuje vyměnit běžecké tretry za větší, přinese své původní vyprané a po tréninku 2.9 a 5.9. vydám větší.

5. termín našeho soustředění na příští rok je sobota 25.7 - 1.8.2020 Prosím zapište si a přizpůsobte tomu ostatní aktivity.

Letos všichni, kdo jste se zúčastnili ,- byli jste prostě super a tak dobrou partu už jsem dlouho nezažila:-) Fotky a různé výsledky máte už tady na našich stránkách.

6. Začátkem září nás čeká finále MPD staršího žactva, info dostanete ode mě a mladší žactvo má semifinále a finále MPD mladšího žactva, info dostanete od Báry. Dále nás čeká MČR staršího žactva, kde nás bude v Kolíně reprezentovat Jakub Krejčíř, Majda Teplá a Honza Hejsler.

7. Závody na dráze ukončíme letos Přebory Prahy mladšího a staršího žactva ve víceboji.


Zuzana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!