Aktuálně 15.10. - trénování

15.10.2020. Kategorie: Oddíl

Dobrý den,

podařilo se nám zorganizovat trénování "na zkoušku" v souladu s vládním opatřením t. j. ve skupinkách s max. počtem 6 osob.

Tento zkušební provoz bude příští týden v rozsahu pondělí a čtvrtek od 17:30 hod do 19:00 hod. Na tréninku bude dostatečný počet trenérů, skupinky budou od sebe naprosto oddělené.

v pondělí budou přítomni: Zuzana, Karolína, Michal, Lenka, Jana, Eva a
Jáchym

ve čtvrtek budou přítomni: Zuzana, Lenka, Michal, Tomáš, Jana, Eva a Dan

vše musí být v naprosté součinnosti s dětmi a Vámi rodiči. Co od Vás potřebujeme a očekáváme:

1. nejpozději do zítřka (pátku 16.10. do 12:00 hod.) mi mailem potvrdíte, zda se Vaše dítě obou těchto tréninků zúčastní. Samozřejmě pochopíme, když v tomto období nouzového stavu se budete obávat trénování a dítě na trénink nebudete chtít pustit.

2. Je nutné s dětmi pohovořit o vážnosti situace, aby nedocházelo k zbytečnému shlukování a děti skutečně se pohybovali se svým trenérem jen ve své skupince.

3. Rozdělení skupinek provedu na základě Vašeho potvrzení účasti či neúčasti a děti budou vědět předem do které skupinky patří ke kterému trenérovi

4. V případě, že je mezi Vámi některý rodič, který sám běhá (sportuje atd.) a byl by ochoten se přidat a pomoci nám v této době s ještě větším "rozmělněním" kolektivu, prosím, ozvěte se mi na telefon 607148116 ještě dnes.

5. tréninky bude možno praktikovat pouze když nebude pršet. Je zákaz vstupu do vnitřních prostor t. j. i šaten a toalet, není kam se schovat před deštěm

uděláme vše proto, abychom nemuseli přerušit sportování Vašich dětí.

tady Vám zasílám zajímavý výklad k situaci ve sportu Výkladové-stanovisko-k-zákazu-a-omezení-sportovní-činnosti.pdf

děkuji

Zuzana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!