Aktuálně 13.9.2019

14.9.2019. Kategorie: Oddíl

Dobrý den,

jelikož nás čeká dost náročných dní, pokusím se Vám podrobně popsat.

pondělí 16.9.2019 - normální trénink na stadionu

středa 18.9.2019 - družstvo mladšího žactva má finále, Bára již těm, kterých se to týká psala, včas jí potvrďte účast. Ostatní (starší žactvo a nováčci) mají normálně trénink na stadionu

čtvrtek 19.9.2019 - normální trénink na stadionu

sobota 21.9.2019 povinný závod pro všechny Mladé Běchovice, na závodech s Vámi bude trenérka Karolína Hanáková. Propozice http://www.mladebechovice.cz

doporučuji se přihlásit předem v propozicích je odkaz na přihlášení. Všichni startují za ŠSK Újezd nad Lesy v oddílovém drezu a doporučuji tretry s delšími hřeby. Se vším i rozcvičováním Vám poradí Karolína, ohlaste se jí na závodech. Závod se započítává jednak do Poháru běžeckých nadějí a jednak do našeho újezdského poháru a je povinný pro všechny kromě našich tří borců, kteří startují na MČR v Kolíně. Jsou jimi Kuba Krejčíř, Honza Hejsler a Majda Teplá.

Pro tyto tři platí pokyny:
1. trénink - procvičení stýpla s Martinem se přesouvá z důvodu úterních závodu na Julisce na středu od 18:00 hod. Potvrďte Honzo a Majdo účast!!!!!!!!!!Martinovi i mně!!!!!!!!!!!

2. Jako vedoucí na MČR bude Martin Olšan. Vyzvedne v sobotu startovní čísla a sejde se s Vámi třema v sobotu v 9:00 hod. u vstupu na stadion u velké brány.

3. Jak na středeční trénink tak závody tretry s krátkými hřeby!!!!!! Na MČR nutný drez - jinak diskvalifikace.

4. zasílám propozice přečtěte si místa kde je svolavatelna, rozcvičení atd, ať nezmatkujete. Po celou dobu včetně závodu tam bude s Vámi Martin, se vším Vám pomůže. https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/36447

5, Příští týden Vás odprezentuji na stránkách ČAS sama, vy stejně musíte v sobotu pak dodržet vše v propozicích.

Telefon na Martina: 723067675.

všem budu držet palce na dálku ze Slovenska, bojujte jak lvi, máte na to:-)

neděle 22.9.2019:

Přebor Prahy mladšího žactva. Pokyny již Bára rozeslala. Týká se ročníků narození 2006 a 2007. Včas se jí nahlašte!!!!!!!Nenechávejte na poslední chvíli. Propozice Vám rozešle až budou uveřejněny na www.atletika.cz Na závodech s Vámi bude Tomáš Jirsa.

ostatní t. j. ročník 2008, nováčci a starší žactvo se může účastnit veřejného víceboje v Dolních Počernicích, tam nebude přítomen náš trenér.
Propozice najdete tady.

DP_ZÁVODY_2019.pdf


upozorňuji, že nemají ještě všichni zaplaceny příspěvky na školní rok 2019/2020 ve výši 4.000.- Kč.Platí se hotově oproti příjmovému dokladu. Poslední den platby je pondělí 16.9. a čtvrtek 19.9.2019.

kdo ještě nemá vyfasované bezplatně tretry a nemá zakoupený drez (již máme ve všech velikostech) je toto třeba po tréninku v pondělí 16.9 a čtvrtek 19.9. K dispozici jsou trika za 400,-, holky mají dvojdílný drez (body a kraťásky) za 900,- Kč, kluci 3/4 legíny za 650,- Kč a nátělníky za 400,- Kč a kluci a holky funkční mikiny za 1.300,- Kč, Dlouhé legíny budou koncem září,.

dále upozorňuji, že nedodanou, propadlou nebo těsně před propadnutím lékařskou prohlídku s nutností doložit do konce září (upozorňovala jsem již v srpnu) má:

Brožová Viktorie
Čermák Albert
Denemarková Barbora
Drábová Eliška
Feix Adam
Fiedlerová Leontine
Hazdrová Michaela
Jelínek Jonáš
Jochová Kristýna
Kolovratník Jan
Koulová Eliška
Krejčovesová Rozálie
Krejdlová Aneta
Louda Jakub
Machalický Jan
Neufusova Karolína
Ondriáš Adam
Plátenka Miroslav
Pokorná Nagdalena
Průšová Tereza
Rubášová Tina
Řezníček Josef
Schmidt Štěpán
Sikač Ondřej
Součková Denisa
Součková Karolína
Stejskalova Martina
Synek Oskar
Šimková Julie
Šupola Kryštof
Váchová Kateřina
Vítkovská Anna
Vojík Marek
Žilka Matěj


děkuji a přeji hezký den
Zuzana

Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!