Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Valná hromada našeho oddílu

23.3.2017. Kategorie: Oddíl

V podvečer 23.3.2017 se v tělocvičně naší základní školy v Polesné konala tradiční Valná hromada našeho oddílu. 

Zuzana Olšanová se pokusila zhodnotit naší činnost v roce 2016, seznámila atlety a jejich rodiče s ekonomickou situací oddílu, vyzdvihla naše výsledky na závodech a soutěžích a vyhodnotila celoroční soutěž Újezdský pohár. Jeho výsledky naleznete zde. 

Představili jsme i naše plány na rok 2017 a přiblížili jsme detaily naší účasti na závodech družstev v tomto roce. Je už znám program jednotlivých závodů, který brzo uvidíte a seznámíte se s ním. 

Všem díky za účast i podnětné připomínky. 

Ať se nám v letošním roce daří!


Pojď si s námi zaběhat!

Na našich stránkách vidíš časy jednotlivých tréninků, kdy tě rádi přivítáme a ukážeme ti, že atletika je krásný sport a dá se dělat s radostí, nadšením a zapálením. Neboj se vyzkoušet jeden trénink s ostatními atlety a uvidíš, že atletika může být sport právě pro tebe! Budeme se na tebe těšit!